Pracownicy Katedry Fizyki Teoretycznej

Pracownicy naukowi:

imię i nazwisko adres e-mail strona www numer telefonu
Baran Andrzej andrzej.baran@umcs.pl http://kft.umcs.lublin.pl/baran 537-61-74
Dobrowolski Artur arturd@kft.umcs.lublin.pl - 537-61-64
Domański Tadeusz doman@kft.umcs.lublin.pl kft.umcs.lublin.pl/doman 537-62-35
Gózdz Andrzej andrzej.gozdz@umcs.pl - 537-62-39
Kraskiewicz Jerzy jerzy.kraskiewicz@umcs.pl serwisy.umcs.lublin.pl/kraskiew/ 537-61-63
Matyjasek Jerzy jurek@kft.umcs.lublin.pl kft.umcs.lublin.pl/jurek 537-62-02
Murawski Krzysztof kmur@kft.umcs.lublin.pl kft.umcs.lublin.pl/kmur 537-61-98
Pomorska Bożena pomorska@kft.umcs.lublin.pl kft.umcs.lublin.pl/pomorska 537-61-68
Pomorski Krzysztof pomorski@kft.umcs.lublin.pl kft.umcs.lublin.pl/pomorski 537-61-41
Ptok Andrzej aptok@kft.umcs.lublin.pl - 537-61-79
Rogatko Marek rogat@kft.umcs.lublin.pl - 537-62-35
Staszczak Andrzej andrzej.staszczak@umcs.pl - 537-61-18
Taranko Ewa ewatara@umcs.pl - 537-62-43
Taranko Ryszard taranko@umcs.pl - 537-62-43
Warda Michał warda@kft.umcs.lublin.pl - 537-61-96
Wysokiński Karol Izydor karol.wysokinski@umcs.pl tytan.umcs.lublin.pl/users/karol 537-62-36
Zajac Krystyna krystyna.zajac@umcs.pl - 537-61-63
Załużny Mirosław zaluzny@tytan.umcs.lublin.pl - 537-62-34

Doktorzy Honoris Causa i Profesorowie Honorowi:

imie i nazwisko adres e-mail
Klaus Dietrich Dr H.C. Klaus_Dietrich@ph.tum.de
Jerzy Dudek Prof. Hon. Jerzy.Dudek@IReS.in2p3.fr
Adam Sobiczewski Dr H.C. Adam.Sobiczewski@fuw.edu.pl

Pracownicy techniczni:

imie i nazwisko adres e-mail strona www numer telefonu
Anna Wielgus teorsek@poczta.umcs.lublin.pl
-
537-61-90
Rafał Księżopolski admin@kft.umcs.lublin.pl
-
537-62-44